Борона - мотика ротаційна

Борона - мотика ротаційна від компанії ТОВ Агромпк - фото 1
1 ₴
Акция
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Дніпро
Безкоштовно
 Нова Пошта
80 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Компанія «Агроекспертдніпро Плюс - Наші переваги:

Високоякісна продукція – передова сільськогосподарська техніка!
Високий рівень сервісу – ми завжди працюємо для клієнта
Реальні ціни
Оптимальні терміни постачання.
Борона - мотика ротаційна БМР призначена для довсходового та післясхідного боронування посівів польових культур (зернових, просапних, технічних) з метою:

поверхневого розпушування та аерації ґрунту,

знищення ниткоподібних сходів бур'янів.

Ефективне використання ротаційної мотики для весняного боронування озимої пшениці.

Робочі органи мотики створюють ідеальне тло для початкового розвитку кореневої системи рослин, добре мульчують верхній шар ґрунту, руйнуючи ґрунтову кірку, тим самим, зберігаючи вологу, знищують ниткоподібне коріння бур'янів до 100% на швидкостях до 20 км/год. Це дозволяє перейти на безгербіцидну технологію. При появі монолітної ґрунтової кірки на ранніх сходах культурних рослин, наприклад, кукурудзи в стадії 2-3 листків, коли застосування зубових борін неможливе, ефективність використання мотики різко зростає.

Мотика ротаційна - агрегатується із просапними тракторами класу 2, класу 1,4 (МТЗ-80). Спосіб агрегатування – навісний.

Технічні характеристики борони - мотики ротаційної:

Робоча швидкість, км/год 10-15

Робоча ширина захвату, м 3; 6; 9; 12

Продуктивність, га/год 12.5

Глибина обробки см 2-5

Агрегатується з тракторами, класу 1,4 та 2

Обслуговуючий персонал, особи: 1 (тракторист).

Спосіб агрегатування навісний, причіпний

Діаметр робочого колеса, мм 530

Кількість робочих пальчів на колесі , шт 16

Підшипник у ступиці колеса 30204 роликовий конічний , шт 2

Підшипник у маятнику 60204 , шт 3

Принцип роботи При русі трактора, колеса починають мимоволі обертатися (за типом дискових гармат), заглиблюються в ґрунт, на глибину 3-5 см, за рахунок чого руйнується поверхнева кірка. На виході променя колеса із землі виходить мікровибух, завдяки якому відбувається нагнітання повітря у ґрунт. Внаслідок чого азот, що міститься в повітрі, переходить у родючий шар ґрунту та засвоюється рослинами. Це дозволяє відмовитися від внесення азотних добрив. Робочими органами мотики створюються ідеальне тло для початкового розвитку кореневої системи рослин, добре мульчується верхній шар ґрунту, руйнується ґрунтова кірка, тим самим зберігається волога. Під час роботи БМР ушкоджується до 0,8% культурних рослин. Для порівняння при обробці зубними боронами типу БЗСС ушкодження становлять 10-15%. При цьому знищується ниткоподібне коріння бур'янів до ста відсотків на швидкостях до 15 км на годину. Своєчасне застосування борони дозволяє повністю відмовитись від гербіцидів. При появі монолітної ґрунтової кірки, на ранніх сходах культурних рослин, наприклад, кукурудзи у стадії 2-3 листків, застосування зубових борін стає неможливим і тоді ефективність використання мотики різко зростає. Результати випробувань борони — мотики ротаційної

На посівах озимої пшениці, у фазі весняного кущіння, був проведений досвід щодо накопичення пшеницею азоту з повітря в порівнянні з ділянкою, де була внесена аміачна селітра з розрахунку 100 кг/га. Відбір рослин на аналіз було зроблено на 15-й день і повторно на 20-й день після першого.

Аналіз піддали всю наземну частину рослини. Визначення азоту проводили методом К'єльдоля.

Варіанти досвіду

Зміст. азоту у % сухої речовини 09.04.91 г

Зміст. азоту % сухого речовини 30.04.91г.

Підживлення аміачною селітрою 100 кг\га

3.7

1.7

Обробка мотикою МРН 5.6 (одноразова)

3.8

2.1

Результати аналізів показали, що вміст азоту в рослинах пшениці озимої знаходяться на одному рівні забезпеченості.

На посівах кукурудзи із застосуванням мотики МРН 5.6 на обробці по сходах (стадія «шильце») та у фазі 3-4 листка, забезпечується доступ повітря до кореневої системи, знищення бур'янів ниткоподібної форми 100%, а також проростків бур'янів до 27.5% та збереження що у свою чергу сприятливо позначається на подальшому розвитку культурних рослин. При обробці боронами БЗСС-1 ушкоджується до 10-15% культурних рослин, а при обробці мотикою МРН5.6 ушкоджується до 0,8%.

На посівах соняшника проводилася обробка на сходах (два несправжні листки) і у фазі 2-4 листки, ефект був аналогічний обробці на сходах кукурудзи. Підтвердилися дані досліджень щодо доцільності заміни азотних підживлень весняним розпушуванням мотикою МРН5.6, отриманий ефект як за рахунок економії добрив, а так само витрат на їх навантаження, транспортування та внесення.

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
зубова
Вид
пружинна
Перетин зуба
квадратне
Конструкція рами
спеціальна
Показати всі